Sledujte nás

Svatební kytice a dekorace

Tři, dva, jedna už letí a ...chytne. Je vám to povědomé? Samozřejmě, že je. Vždyť hod svatební kyticí, sice není součástí olympijských her, přesto je to chvíle velmi důležitá, na kterou se těší každá svobodná dívka či žena. Jenže to trochu předbíháme. Nejdříve musíme svatební kytici mít. Dáte přednost oblíbeným květinám nebo sezónní nabídce? Umělé či živé květy? Nebojte i s tímhle si náš katalog umí poradit.

Svatební kytice, náramky, věnečky a čelenky do vlasů, korsáže pro ženicha a svědky, vývazky pro svatebčany, košíčky pro družičky nebo výzdoba svatebního místa, na všechny tyto úkoly čekají naši dodavatelé. Svěřte jim svou představu ať ji mohou převést do reality.

Filtrovat...
[title]

TyKytky Svatební kytice a dekorace

Neveklov
[title]

Adele's FloweRoom Svatební kytice a dekorace

Benešov
[title]

Aranžérie - Květinová dílna Svatební kytice a dekorace

Praha
[title]

HOME DESIGN NEU Svatební kytice a dekorace

Stránky:  1 
Stránka 1 z 1

Spojujeme vás

SNOUBENCI ∞ DODAVATELÉ

Na prvním místě vždy byli a budou SNOUBENCI. Naším cílem NENÍ nabídnout katalog reklam. NAOPAK cílem je poskytnout důležité poradenství a služby od pečlivě vybraných svatebních dodavatelů.

Nabízíme nejen zázemí silného spojence, ale i praktického POMOCNÍKA při hledání dodavatelů a plánování svatebních příprav. A tím je náš svatební plánovač.

Více než 40 000 sňatků ročně, tisíce snoubenců, kteří potřebují své dodavatele.

Jsme místo, kde se všichni setkají, protože u nás najdou vše, co hledají.

Často kladené otázky

Je nutná registrace do Svatebního plánovače?

Registrace nutná není. Náš plánovač můžete vyzkoušet i bez registrace. Vámi vyplněné údaje budou uloženy pouze ve vašem prohlížeči a budou smazána po 14 dnech. Proto vám doporučujeme Registraci, která je zcela ZDARMA a k ničemu vás nezavazuje. Navíc vaše data budete mít k dispozici při každém přihlášení.

Proč využít svatební plánovač?

S naším svatebním plánovačem naplánujete svou svatbu bez starostí. Plánovač je přehledný a můžete si ho upravit dle svých potřeb. Využít můžete Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace.

Kolik stojí svatební plánovač?

U nás nejsou žádné poplatky ani opakované platby pro snoubence. Náš svatební plánovač je Vám k dispozici zcela ZDARMA.

Je u vás možnost Svatby na klíč?

Tuto službu nenabízíme. ALE jsme schopni vám zaručit s naším Katalogem dodavatelů, široký výběr služeb z různých svatebních oborů. Takže i vy s našimi dodavateli zvládnete svou svatbu na klíč svépomocí. Popřípadě můžete v našem katalogu dodavatelů využít služeb svatební agentury, které tuto službu mají přímo v nabídce.

Je k vyzkoušení Svatebního plánovače nutná registrace?

Ne. K vyzkoušení Svatebního plánovače není registrace nutná. Svatební plánovač můžete vyzkoušet po dobu 14 dní.

Kde najdu pomoc v případě nejasností se Svatebním plánovačem?

K dotazům ohledně rady či pomoci nás kontaktujte na emailu .zc.uraburam@ofni

Co všechno najdu ve svatebním plánovači?

Položky Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace, které přizpůsobíte svému výběru dodavatelů a svým potřebám.

Je počet dodavatelů uložených v plánovači nějak omezený?

Ne není.