Sledujte nás

O nás

Vše začalo v roce 2019, kdy zaznělo mé „ANO VEZMU“. Začala jsem plánovat svatbu a nic nešlo úplně dle plánu. Opravdu velmi mi chyběl svatební katalog s cenově dostupnými dodavateli. Už tehdy jsme se s družičkami bavily o tom, jak je náročné ne-li nemožné najít všechno na jednom místě. Takže místo pouhých pár kliků mě čekalo náročné hledání dodavatelů v internetovém prostředí. 

Při mém hledání, jsem zjistila, že docela velké množství menších dodavatelů nemá možnost nabídnout své služby na ostatních stránkách katalogů z důvodu vysokých cen za možnost prezentace nebo nedostatečné marketingové pozornosti na webovém prostředí. 

A odtud jen kousek k myšlence nabídnout portál, kde se sejdou obě strany, jak snoubenci, tak dodavatelé. Být tu pro druhé. Po rodičovské dovolené bylo navíc opravdu těžké, najít práci. A když už se našla, nebyla spokojenost ani na jedné straně. Ono tři děti jsou tři děti. Proč tedy nezačít realizovat co už bylo žádané? Se souhlasem našeho nejstaršího se narodila MaruBaru - naše čtvrté dítě, pojmenované po našich holčičkách Marušce a Barušce. Svatební portál, který nabízí nejen svatební plánovač pro snoubence, ale i svatební katalog dodavatelů

Náš život je dlážděný sílou rodiny a lásky. Bez té tento obor dělat nejde. Stejně jako novomanželé se milují, i my jim s láskou pomáháme k hladké cestě za manželským slibem. Máme za sebou silný příběh. Velmi dlouho nám s manželem trvalo, než jsme k sobě našli cestu. Proto jsme si vědomi důležitosti chvíle, kdy zazní dvojité ANO.

Často kladené otázky

Je nutná registrace do Svatebního plánovače?

Registrace nutná není. Náš plánovač můžete vyzkoušet i bez registrace. Vámi vyplněné údaje budou uloženy pouze ve vašem prohlížeči a budou smazána po 14 dnech. Proto vám doporučujeme Registraci, která je zcela ZDARMA a k ničemu vás nezavazuje. Navíc vaše data budete mít k dispozici při každém přihlášení.

Proč využít svatební plánovač?

S naším svatebním plánovačem naplánujete svou svatbu bez starostí. Plánovač je přehledný a můžete si ho upravit dle svých potřeb. Využít můžete Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace.

Kolik stojí svatební plánovač?

U nás nejsou žádné poplatky ani opakované platby pro snoubence. Náš svatební plánovač je Vám k dispozici zcela ZDARMA.

Je u vás možnost Svatby na klíč?

Tuto službu nenabízíme. ALE jsme schopni vám zaručit s naším Katalogem dodavatelů, široký výběr služeb z různých svatebních oborů. Takže i vy s našimi dodavateli zvládnete svou svatbu na klíč svépomocí. Popřípadě můžete v našem katalogu dodavatelů využít služeb svatební agentury, které tuto službu mají přímo v nabídce.

Je k vyzkoušení Svatebního plánovače nutná registrace?

Ne. K vyzkoušení Svatebního plánovače není registrace nutná. Svatební plánovač můžete vyzkoušet po dobu 14 dní.

Kde najdu pomoc v případě nejasností se Svatebním plánovačem?

K dotazům ohledně rady či pomoci nás kontaktujte na emailu .zc.uraburam@ofni

Co všechno najdu ve svatebním plánovači?

Položky Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace, které přizpůsobíte svému výběru dodavatelů a svým potřebám.

Je počet dodavatelů uložených v plánovači nějak omezený?

Ne není.