Sledujte nás

Adele's FloweRoom

SVATEBNÍ VÝZDOBA SNŮ

Pokud chcete vaší svatbu originální a neobvyklou jsme pro vás jako stvoření. Vše tvoříme s láskou a poctivostí a uvážeme pro vás nejen svatební kytici, ale i vše ostatní na co si jen vzpomenete. Od výzdoby obřadu, uličky, hostiny až po ozdobu svědků, rodiny a svatebních hostů. Nevěsta a ženich, to je to co je na svatbě to nejdůležitější, je to den, který Vás a Vaší lásku spojuje navždy. Celá hostina, ať už jste kdekoliv s pomocí květinových vazeb a dekorací vytvoří nepopsatelné prostředí, které budete mít už navždy zvěcněné na svatebních fotografiích.

Nevěsta by měla být ozdobena svatební kyticí. Druhů svatebních kytic je obrovské množství, proto se snažíme s každou nevěstou individuálně propojit a naladit se ve všech směrech od barev až po typ kytice a dekorací. Dbáme na vzhled nevěsty, její přání a hlavně svatební šaty a svatební místo. Je rozdíl, zda máte svatbu na poli/ louce či na zámku/ v kostele.

Každou svatební výzdobu vytvoříme na míru dle vašich přání.

Vytvoříme pro vás vše od ozdobení nevěsty, ženicha, svědků, rodiny a ostatních svatebních hostů až po výzdobu interiéru a exteriéru svatebního místa. Vyzdobíme vám obřad, oběd, hostinu či auta. 

Výzdobu vám rádi doručíme a osobně vyzdobíme, dle domluvy.

Je u nás možnost zapůjčení dekorací, luceren, slavobrány, svícnů, váz, číší, látek na slavobránu a běhounů,.. a dalších dle nabídky a potřeby.

Po odsouhlasení z obou stran je nutná záloha 70% z celé částky.

K celé výzdobě vytvoříme korsáž pro Ženicha ZDARMA + nad částku 5.000,- vám věnujeme ZDARMA i květinový polštářek na prstýnky.

O tom, jaké jsou typy kytic a druhy ozdobení hostů či samotná výzdoba obřadu, hostiny a okolí si více přečtěte v našem svatebním katalogu nebo na webových stránkách.


Vaše 

Adele's FloweRoom květinový ateliér

Květinové výzdoby A.R.

Adele's FloweRoom

Tyršova 182
Benešov
Středočeský kraj, okres Benešov
Pracujeme po celé ČR

Galerie

Kontaktovat dodavatele

Poptejte si nabídku od tohoto dodavatele

Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:
Opište prosím kód z obrázku:

Často kladené otázky

Je nutná registrace do Svatebního plánovače?

Registrace nutná není. Náš plánovač můžete vyzkoušet i bez registrace. Vámi vyplněné údaje budou uloženy pouze ve vašem prohlížeči a budou smazána po 14 dnech. Proto vám doporučujeme Registraci, která je zcela ZDARMA a k ničemu vás nezavazuje. Navíc vaše data budete mít k dispozici při každém přihlášení.

Proč využít svatební plánovač?

S naším svatebním plánovačem naplánujete svou svatbu bez starostí. Plánovač je přehledný a můžete si ho upravit dle svých potřeb. Využít můžete Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace.

Kolik stojí svatební plánovač?

U nás nejsou žádné poplatky ani opakované platby pro snoubence. Náš svatební plánovač je Vám k dispozici zcela ZDARMA.

Je u vás možnost Svatby na klíč?

Tuto službu nenabízíme. ALE jsme schopni vám zaručit s naším Katalogem dodavatelů, široký výběr služeb z různých svatebních oborů. Takže i vy s našimi dodavateli zvládnete svou svatbu na klíč svépomocí. Popřípadě můžete v našem katalogu dodavatelů využít služeb svatební agentury, které tuto službu mají přímo v nabídce.

Je k vyzkoušení Svatebního plánovače nutná registrace?

Ne. K vyzkoušení Svatebního plánovače není registrace nutná. Svatební plánovač můžete vyzkoušet po dobu 14 dní.

Kde najdu pomoc v případě nejasností se Svatebním plánovačem?

K dotazům ohledně rady či pomoci nás kontaktujte na emailu .zc.uraburam@ofni

Co všechno najdu ve svatebním plánovači?

Položky Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace, které přizpůsobíte svému výběru dodavatelů a svým potřebám.

Je počet dodavatelů uložených v plánovači nějak omezený?

Ne není.