Sledujte nás

Aranžérie - Květinová dílna

Naše květiny voní dobrem

Každý chce někdy udělat dobrý skutek. A proto vznikla naše květinová dílna. Sociální podnik, kde zaměstnáváme lidi s epilepsií, maminky pečující o zdravotně postižené děti a seniory. Není nám lhostejné, jak žijí lidé kolem nás. Rozhodli jsme se posunout naše aktivity tím správným směrem pomoci a podpory. Tak vznikla Aranžérie jako jeden z projektů neziskové organizace Společnost E

A jak nejlépe posunout sdílenou radost než nabídnout vám milé nevěsty naše služby.

 

Náš tým je jako jedna velká rodina. Držíme pospolu a už 10 let podnikáme a tvoříme. Krásných 10 let zaměstnáváme lidi s epilepsií, pečující maminky, seniory, a také další kolegy a kolegyně bez ohledu na jejich diagnózu. A že naše práce mluví za vše, uvidíte v galerii či na našich webových stránkách.

 

Svatební kytice v rukách při zaznění vašeho ANO, kytice letící k další toužící dívce nebo vysušená na dně skříně. Tohle všechno jsou vaše vzpomínky. Proč mají jen šaty vyjadřovat vaši osobnost. Váš přístup, sny a touhy.  A do toho vstupujeme my. Víc než jen floristé. Jsme lidé, kterým záleží na vás, na ostatních, na tom, aby do světa přinášeli krásu a trochu dobra. 

 

Proto jsou svatby pro nás srdeční záležitost. Originální, luční, romantická, trendy nebo sezónní, ale i trhlá, protože pokud jste v galerii našli korsáž z mrkve, ano i potrhlost nám  není cizí. Vždy nám jde o víc. Každé nevěstě se věnujeme s otevřeným srdcem. Nasloucháme. Dáváme si záležet, aby naše květiny vyjádřily, co se nedá slovy vypovědět. Lásku

 

Sny a snění. Umíme rádi přetvořit v realitu. Plánování svatby nemusí být dostihový závod. Dáme vám klid na jedny z nejkrásnějších povinností v životě. Budeme se Vám osobně věnovat a připravíme nevšední řešení, které vystihne Váš sen.

  • Přijďte si nás vyzkoušet - zpracujeme Vám nezávazný návrh cenového řešení
  • Poradíme Vám, ale Vaše přání rozhodne
  • Květiny rádi přivezeme až na místo
  • Umíme vyzdobit svatební prostory

 

Tohle všechno Vám nabízíme a ještě víc.

 

Kontaktujte nás. Jsme Aranžérie tým lidí pro nevěsty se srdcem na pravém místě.

Aranžérie - Květinová dílna

Liškova 3
Praha
Hlavní město Praha, okres Praha-město
Pracujeme po celé ČR

Galerie

Kontaktovat dodavatele

Poptejte si nabídku od tohoto dodavatele

Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:
Opište prosím kód z obrázku:

Často kladené otázky

Je nutná registrace do Svatebního plánovače?

Registrace nutná není. Náš plánovač můžete vyzkoušet i bez registrace. Vámi vyplněné údaje budou uloženy pouze ve vašem prohlížeči a budou smazána po 14 dnech. Proto vám doporučujeme Registraci, která je zcela ZDARMA a k ničemu vás nezavazuje. Navíc vaše data budete mít k dispozici při každém přihlášení.

Proč využít svatební plánovač?

S naším svatebním plánovačem naplánujete svou svatbu bez starostí. Plánovač je přehledný a můžete si ho upravit dle svých potřeb. Využít můžete Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace.

Kolik stojí svatební plánovač?

U nás nejsou žádné poplatky ani opakované platby pro snoubence. Náš svatební plánovač je Vám k dispozici zcela ZDARMA.

Je u vás možnost Svatby na klíč?

Tuto službu nenabízíme. ALE jsme schopni vám zaručit s naším Katalogem dodavatelů, široký výběr služeb z různých svatebních oborů. Takže i vy s našimi dodavateli zvládnete svou svatbu na klíč svépomocí. Popřípadě můžete v našem katalogu dodavatelů využít služeb svatební agentury, které tuto službu mají přímo v nabídce.

Je k vyzkoušení Svatebního plánovače nutná registrace?

Ne. K vyzkoušení Svatebního plánovače není registrace nutná. Svatební plánovač můžete vyzkoušet po dobu 14 dní.

Kde najdu pomoc v případě nejasností se Svatebním plánovačem?

K dotazům ohledně rady či pomoci nás kontaktujte na emailu .zc.uraburam@ofni

Co všechno najdu ve svatebním plánovači?

Položky Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace, které přizpůsobíte svému výběru dodavatelů a svým potřebám.

Je počet dodavatelů uložených v plánovači nějak omezený?

Ne není.