Sledujte nás

Tereza Fraňková Vizážistka & vlasová stylistka

,,Má práce je zároveň mým koníčkem. Spokojenost klientek z výsledku mé práce je pro mne největší odměnou.“

Krásný den, milé nevěsty. Jmenuji se Tereza Fraňková a jsem tu, aby jste se cítila jedinečná a dokonalá ve svůj velký den.

 

Vystudovala jsem SOU umělecko-řemeslné obor maskér-vlásenkář.

Již v těchto začátcích líčení a vlasové tvorby jsem zjistila, že tento obor nebude pouze prací, ale především mojí velkou zálibou. Mé začátky praxe jako maskérka byly v divadlech-Hybernie, Brodway, statní opera a jiné.

Další zkušenosti jsem získala při natáčení filmů, seriálů, videoklipů, televizních zpráv a reklam

V současné době pracuji jako maskérka pro natáčení několika televizních stanic.

 

A jaké jsou mé služby?

 

Svatební líčení

Jednou z nejdůležitějších součástí celkového vzhledu nevěsty zůstává, přirozený make-up, který vydrží náročný svatební den, ale přesto je dostatečně výrazný pro fotografii. Mým úkolem je, abyste se cítila ve svůj den co nejlépe. Nabízím i možnost úpravy svatebčanek. Svatební zkoušku doporučuji 3-4 týdny před svatbou

 

Večerní líčení

Tento make-up je vhodný pro večírky, plesy či společenské akce. Líčení by mělo být výraznější, slušivé, takové, aby jste zářila na jakékoliv události. Mělo by i ladit k barvám večerních šatů. Pro zvýraznění líčení doporučuji nalepení trsových řas.

 

Fotomake-up

Tento make-up má v určitých ohledech jiné zákonitosti než ostatní typy líčení. Líčení musí být dobře propracované, tak aby zakrývalo nedostatky a zvýrazňovalo klady. Intenzita líčení závisí na přání klientky. Využívá se především pro profesionální fotografii, rodinné focení či pro maturantky na tablo.

 

Vlasová úprava
Účes je vždy korunkou Vašeho vzhledu. Na zkoušce je možné vyzkoušet více variant účesů, ráda Vám i poradím co se k Vašemu typu obličeje nejvíce hodí.

 

Preferuji líčení a své služby v pohodlí Vašeho domova. Působím především ve Středočeském kraji, Benešov, Praha a okolí.

 

Nejsem zástupcem jedné kosmetické značky. Pracuji s různými produkty, které se mi v průběhu praxe osvědčili, to jsou např. : MAC, Inglot, Max Faktor, Bobi Brown, MUD, GOSH, MAKE-UP FOR EVER, Too FACED, NARS, MAQ PRO, G. Armani

 

Jsem tu pro Vás

Vaše Tereza

Tereza Fraňková Vizážistka & vlasová stylistkaStředočeský kraj, okres Benešov

Galerie

Kontaktovat dodavatele

Poptejte si nabídku od tohoto dodavatele

Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:
Opište prosím kód z obrázku:

Často kladené otázky

Je nutná registrace do Svatebního plánovače?

Registrace nutná není. Náš plánovač můžete vyzkoušet i bez registrace. Vámi vyplněné údaje budou uloženy pouze ve vašem prohlížeči a budou smazána po 14 dnech. Proto vám doporučujeme Registraci, která je zcela ZDARMA a k ničemu vás nezavazuje. Navíc vaše data budete mít k dispozici při každém přihlášení.

Proč využít svatební plánovač?

S naším svatebním plánovačem naplánujete svou svatbu bez starostí. Plánovač je přehledný a můžete si ho upravit dle svých potřeb. Využít můžete Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace.

Kolik stojí svatební plánovač?

U nás nejsou žádné poplatky ani opakované platby pro snoubence. Náš svatební plánovač je Vám k dispozici zcela ZDARMA.

Je u vás možnost Svatby na klíč?

Tuto službu nenabízíme. ALE jsme schopni vám zaručit s naším Katalogem dodavatelů, široký výběr služeb z různých svatebních oborů. Takže i vy s našimi dodavateli zvládnete svou svatbu na klíč svépomocí. Popřípadě můžete v našem katalogu dodavatelů využít služeb svatební agentury, které tuto službu mají přímo v nabídce.

Je k vyzkoušení Svatebního plánovače nutná registrace?

Ne. K vyzkoušení Svatebního plánovače není registrace nutná. Svatební plánovač můžete vyzkoušet po dobu 14 dní.

Kde najdu pomoc v případě nejasností se Svatebním plánovačem?

K dotazům ohledně rady či pomoci nás kontaktujte na emailu .zc.uraburam@ofni

Co všechno najdu ve svatebním plánovači?

Položky Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace, které přizpůsobíte svému výběru dodavatelů a svým potřebám.

Je počet dodavatelů uložených v plánovači nějak omezený?

Ne není.