Sledujte nás

Svatební salon TYANO šaty

Tvůj den….pro tvé dokonalé ANO

Víte co je okamžitá radost? A nyní nemluvíme o chvíli, kdy před Vámi poklekla láska Vašeho života, ale mluvíme o chvíli možná o krapet důležitější. O okamžiku splněného snu. Mluvíme o svatebních šatech, které z Vás udělají antickou bohyni, romantickou princeznu či nespoutanou rebelku. A Vy víte, že máte nárok být výjimečná. Náš moderní svatební salon Vám tenhle okamžik nabídne. A věřte, že díky nám si ho udržíte nejen po celou dobu svatebních příprav, ale do konce Vašeho života.

Důvěra je jedním z našich nosných pilířů a každá nevěsta je pro nás přítelkyní.  Nám můžete svěřit své představy, touhy i obavy. Společnou cestou dojdeme k vysněnému cíli, kde si zasloužíte být. Jsme salon zaměřený na každou ženu či dívku, která touží po pochopení a svých vysněných šatech.

Poradíme, nesoudíme, podpoříme. Máme k dispozici šaty v konfekčních velikostech od 34 až 60.

Respektujeme Váš vkus a jedinečnost. Jsme si vědomi, že když se krásně cítíme, krásně také vypadáme. Naše svatební i společenské šaty pečlivě vybíráme z kolekcí osvědčených světových návrhářů. Minimalismus či okázalost pro nás není překážkou. Jsme tu pro Vás.

Pokud stále váháte, v nabídce máme i službu Svatební šaty na míru, jsme totiž schopni Vaše vysněné šaty ušít s pomocí našich návrhářů.

Navíc se sklenkou sektu v útulném zázemí našeho salonu najdete nejen šaty, ale i kolekci doplňků, šatů pro družičky a vše, po čem vaše srdce touží.

A teď naše malé tajemství. Jako jediný certifikovaný salon jsme Vám schopni nabídnout službu Vyzkoušet si šaty on-line z pohodlí domova. Více informací najdete na našich webových stránkách.

Vybrané šaty Vám nabídneme k zapůjčení i ke koupi.

Tak vstupte do kouzelného světa TYANO, už se na vás těšíme!

Váš tým TYANO

Svatební salon TYANO šaty

Pražského Povstání 1812
Benešov
Středočeský kraj, okres Benešov

Galerie

Videa

Kontaktovat dodavatele

Poptejte si nabídku od tohoto dodavatele

Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:
Opište prosím kód z obrázku:

Často kladené otázky

Je nutná registrace do Svatebního plánovače?

Registrace nutná není. Náš plánovač můžete vyzkoušet i bez registrace. Vámi vyplněné údaje budou uloženy pouze ve vašem prohlížeči a budou smazána po 14 dnech. Proto vám doporučujeme Registraci, která je zcela ZDARMA a k ničemu vás nezavazuje. Navíc vaše data budete mít k dispozici při každém přihlášení.

Proč využít svatební plánovač?

S naším svatebním plánovačem naplánujete svou svatbu bez starostí. Plánovač je přehledný a můžete si ho upravit dle svých potřeb. Využít můžete Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace.

Kolik stojí svatební plánovač?

U nás nejsou žádné poplatky ani opakované platby pro snoubence. Náš svatební plánovač je Vám k dispozici zcela ZDARMA.

Je u vás možnost Svatby na klíč?

Tuto službu nenabízíme. ALE jsme schopni vám zaručit s naším Katalogem dodavatelů, široký výběr služeb z různých svatebních oborů. Takže i vy s našimi dodavateli zvládnete svou svatbu na klíč svépomocí. Popřípadě můžete v našem katalogu dodavatelů využít služeb svatební agentury, které tuto službu mají přímo v nabídce.

Je k vyzkoušení Svatebního plánovače nutná registrace?

Ne. K vyzkoušení Svatebního plánovače není registrace nutná. Svatební plánovač můžete vyzkoušet po dobu 14 dní.

Kde najdu pomoc v případě nejasností se Svatebním plánovačem?

K dotazům ohledně rady či pomoci nás kontaktujte na emailu .zc.uraburam@ofni

Co všechno najdu ve svatebním plánovači?

Položky Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace, které přizpůsobíte svému výběru dodavatelů a svým potřebám.

Je počet dodavatelů uložených v plánovači nějak omezený?

Ne není.