Sledujte nás

Studio Beautyfoto

Když dva se rádi mají....

JSME PROFESIONÁLNÍ TÝM FOTOGRAFŮ A KAMERAMANŮ S DLOUHOLETÝMI ZKUŠENOSTMI A OSOBNÍM PŘÍSTUPEM

 

Jmenujeme se Iva a Luboš  a nabízíme Vám svatební fotografie a svatební video  pro Váš Velký Den. Máme dlouholeté zkušenosti, jsme profíci, sympaťáci a naše služby jsou 100 procentní.  O svatebním dni jsme součástí svatby, tedy snoubencům a jedinečným okamžikům nablízku, aby ve svatebním příběhu nic nechybělo, ale současně splýváme se svatebními hosty, abychom se nestali rušivým prvkem. Jsme  sehraný tým svatebního fotografa a svatebního kameramana , na svatbě si nepřekážíme, ale pomáháme a tak, když zvolíte nás nemůže se Vám stát, že se fotograf s kameramanem budou dohadovat, co, kdo, kdy fotí nebo točí či kam si kdo stoupne. Vyhnete se zbytečnému stresu z dvakrát vysvětlování toho samého a z pochyb zda se Ti dva spolu domluví. V našem svatebním příběhu nikdy nechybí hlavní události dne jako svatební přípravy, obřad, svatební zvyky, hostina, svatební veselí, ale nezapomínáme ani na lásku, která celou svatbu provází, emoce, slzičky maminek, dojetí a štěstí.

Vyfotografujeme vám svatbu podle vašich představ. Máte raději uvolněnou, tedy s reportážním fotografováním a bez pózování. Zachytíme  svatební den prostě, tak jak běžel (nevěsty někdy říkají, že přímo letí). Nebo raději klasickou se spoustou skupinových fotografií a párovým focením.

Pokud si nejste jistí s pózováním s klidným srdcem se nám svěřte  a my s vámi vytvoříme ty nejkrásnější párové fotografie. Co se týká skupinového fotografování, máme zkušenosti i s opravdu velkými svatbami s více než 100 svatebními hosty a vždy jsme vše zorganizovali na 1.

Studio Beautyfoto

Jiráskova 52
Lysá nad Labem
Středočeský kraj, okres Nymburk
Pracujeme po celé ČR

Galerie

Videa

Kontaktovat dodavatele

Poptejte si nabídku od tohoto dodavatele

Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:
Opište prosím kód z obrázku:

Často kladené otázky

Je nutná registrace do Svatebního plánovače?

Registrace nutná není. Náš plánovač můžete vyzkoušet i bez registrace. Vámi vyplněné údaje budou uloženy pouze ve vašem prohlížeči a budou smazána po 14 dnech. Proto vám doporučujeme Registraci, která je zcela ZDARMA a k ničemu vás nezavazuje. Navíc vaše data budete mít k dispozici při každém přihlášení.

Proč využít svatební plánovač?

S naším svatebním plánovačem naplánujete svou svatbu bez starostí. Plánovač je přehledný a můžete si ho upravit dle svých potřeb. Využít můžete Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace.

Kolik stojí svatební plánovač?

U nás nejsou žádné poplatky ani opakované platby pro snoubence. Náš svatební plánovač je Vám k dispozici zcela ZDARMA.

Je u vás možnost Svatby na klíč?

Tuto službu nenabízíme. ALE jsme schopni vám zaručit s naším Katalogem dodavatelů, široký výběr služeb z různých svatebních oborů. Takže i vy s našimi dodavateli zvládnete svou svatbu na klíč svépomocí. Popřípadě můžete v našem katalogu dodavatelů využít služeb svatební agentury, které tuto službu mají přímo v nabídce.

Je k vyzkoušení Svatebního plánovače nutná registrace?

Ne. K vyzkoušení Svatebního plánovače není registrace nutná. Svatební plánovač můžete vyzkoušet po dobu 14 dní.

Kde najdu pomoc v případě nejasností se Svatebním plánovačem?

K dotazům ohledně rady či pomoci nás kontaktujte na emailu .zc.uraburam@ofni

Co všechno najdu ve svatebním plánovači?

Položky Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace, které přizpůsobíte svému výběru dodavatelů a svým potřebám.

Je počet dodavatelů uložených v plánovači nějak omezený?

Ne není.