Sledujte nás

Resort Statek STARÝ TÝN

Váš dokonale splněný sen.

Resort Statek Starý Týn

AKCE "Svatební inspirace"  13. 2. 2024 - https://fb.me/e/cGC8hUrkE

Statek Starý Týn je právě tím místem, které umíme proměnit ve vámi vysněné „místo svatební". Kouzlo mu dodává už jeho poloha na samém okraji Starého Týna z něhož je nádherný a ohromující výhled do krajiny na panoramata Českého středohoří a malebné městečko Úštěk.

Jsme rodinný statek, kde žijeme, tvoříme a pracujeme. Jeho tvář a ráz je do velké míry zrcadlem našich snů a pohledů na Svět.


Máte-li i vy chuť prožít a nejen snít svůj svatební sen v komfortním zázemí a zároveň zůstat v bezprostřední blízkosti nefalšované přírodní scenérie, tak už dále nehledejte - našli jste ho. U nás bude vaše svatba vaším dokonale splněným snem.

Jsme tu pro vás.

Resort Statek STARÝ TÝN

Starý Týn 54, Úštěk

Nabídka služeb

Ubytování (cenové rozpětí přepočteno na os./noc)

Cena: od 400 Kčdo 1 050 Kč
Ubytování APARTMÁNOVÉHO TYPU: 800-1050 Kč / os / noc Cena pronájmu apartmánu je vždy za celý apartmán a nezáví tedy na počtu obsazených lůžek. ---------------------------- SPOLEČNÉ UBYTOVÁNÍ: 400 Kč / os / noc Kapacita 15 lůžek ve společné místnosti, částečně rozděleno na několik sekcí dekorativními závěsy (WC a sprchy společné ve vedlejší budově). ---------------------------- DOPLŇKOVÉ UBYTOVÁNÍ (teplejší část roku): Jurty (pro 4 osoby) ... 2000 Kč / celá jurta

Svatební dekorace - ZDARMA

Cena: na dotaz
S výzdobou a dekoracemi svatby vám rádi pomůžeme - máme velký sklad vlastních dekorací, které v rámci svateb konaných na našem Statku poskytujeme ZDARMA.

Květinová výzdoba - floristka Marie Design

Cena: od 10 000 Kčdo 45 000 Kč
K perfektnímu svatebnímu dni patří krásné květiny. Každá kytice je originální ke každé nevěstě. Ráda volím materiály tak, aby ladily s celkovým konceptem statku. Marie Čermáková

Galerie

Videa

Kontaktovat dodavatele

Poptejte si nabídku od tohoto dodavatele

Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:
Opište prosím kód z obrázku:

Často kladené otázky

Je nutná registrace do Svatebního plánovače?

Registrace nutná není. Náš plánovač můžete vyzkoušet i bez registrace. Vámi vyplněné údaje budou uloženy pouze ve vašem prohlížeči a budou smazána po 14 dnech. Proto vám doporučujeme Registraci, která je zcela ZDARMA a k ničemu vás nezavazuje. Navíc vaše data budete mít k dispozici při každém přihlášení.

Proč využít svatební plánovač?

S naším svatebním plánovačem naplánujete svou svatbu bez starostí. Plánovač je přehledný a můžete si ho upravit dle svých potřeb. Využít můžete Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace.

Kolik stojí svatební plánovač?

U nás nejsou žádné poplatky ani opakované platby pro snoubence. Náš svatební plánovač je Vám k dispozici zcela ZDARMA.

Je u vás možnost Svatby na klíč?

Tuto službu nenabízíme. ALE jsme schopni vám zaručit s naším Katalogem dodavatelů, široký výběr služeb z různých svatebních oborů. Takže i vy s našimi dodavateli zvládnete svou svatbu na klíč svépomocí. Popřípadě můžete v našem katalogu dodavatelů využít služeb svatební agentury, které tuto službu mají přímo v nabídce.

Je k vyzkoušení Svatebního plánovače nutná registrace?

Ne. K vyzkoušení Svatebního plánovače není registrace nutná. Svatební plánovač můžete vyzkoušet po dobu 14 dní.

Kde najdu pomoc v případě nejasností se Svatebním plánovačem?

K dotazům ohledně rady či pomoci nás kontaktujte na emailu .zc.uraburam@ofni

Co všechno najdu ve svatebním plánovači?

Položky Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace, které přizpůsobíte svému výběru dodavatelů a svým potřebám.

Je počet dodavatelů uložených v plánovači nějak omezený?

Ne není.