Sledujte nás

Klenotnictví Radek Pros

Plním přání těm, kteří se nebojí snít

Jsem si vědom důležitosti chvíle, kdy si vyměníte snubní prsteny. A věřte mi, že není větší pocty než být tím, kdo vyrobí symboly tohoto spojení, které budou přesně tím, čím chcete, aby byly. Přetvořím sen v realitu. A proč? Protože můžu, protože to umím.

 

Jsem Radek Pros a navazuji na tradici rodinného klenotnictví založeného v roce 1992 Marií Prosovou, mou maminkou, která práci v oboru zasvětila většinu svého života a v jejímž odkazu pokračuji i já. Svým zákazníkům nabízím široký výběr zlatých a diamantových šperků. Pro náročnější klienty navrhuji luxusní šperky na míru s drahokamy a brilianty. Šperky vyrábím ručně pomocí tradičních nástrojů. Každý kus je originál.

 

Kladu důraz na kvalitní zpracování nejen samotného šperku, ale ve spolupráci s brusiči vám mohu nabídnout i krásně zpracované drahé kameny a polodrahokamy. Zabývám se též výrobou autorských a zakázkových šperků dle přání klienta. Každý nový návrh je pro mne výzvou a rád zrealizuji vaši představu o krásném dech beroucím šperku.

PASÁŽ CENTRO (zadní vchod)

Masarykovo náměstí 156
Benešov
Středočeský kraj, okres Benešov
Pondělí, Středa, Pátek: 9:00 - 17:00 Sobota: 9:00 - 12:00

Galerie

Kontaktovat dodavatele

Poptejte si nabídku od tohoto dodavatele

Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:
Opište prosím kód z obrázku:

Často kladené otázky

Je nutná registrace do Svatebního plánovače?

Registrace nutná není. Náš plánovač můžete vyzkoušet i bez registrace. Vámi vyplněné údaje budou uloženy pouze ve vašem prohlížeči a budou smazána po 14 dnech. Proto vám doporučujeme Registraci, která je zcela ZDARMA a k ničemu vás nezavazuje. Navíc vaše data budete mít k dispozici při každém přihlášení.

Proč využít svatební plánovač?

S naším svatebním plánovačem naplánujete svou svatbu bez starostí. Plánovač je přehledný a můžete si ho upravit dle svých potřeb. Využít můžete Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace.

Kolik stojí svatební plánovač?

U nás nejsou žádné poplatky ani opakované platby pro snoubence. Náš svatební plánovač je Vám k dispozici zcela ZDARMA.

Je u vás možnost Svatby na klíč?

Tuto službu nenabízíme. ALE jsme schopni vám zaručit s naším Katalogem dodavatelů, široký výběr služeb z různých svatebních oborů. Takže i vy s našimi dodavateli zvládnete svou svatbu na klíč svépomocí. Popřípadě můžete v našem katalogu dodavatelů využít služeb svatební agentury, které tuto službu mají přímo v nabídce.

Je k vyzkoušení Svatebního plánovače nutná registrace?

Ne. K vyzkoušení Svatebního plánovače není registrace nutná. Svatební plánovač můžete vyzkoušet po dobu 14 dní.

Kde najdu pomoc v případě nejasností se Svatebním plánovačem?

K dotazům ohledně rady či pomoci nás kontaktujte na emailu .zc.uraburam@ofni

Co všechno najdu ve svatebním plánovači?

Položky Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace, které přizpůsobíte svému výběru dodavatelů a svým potřebám.

Je počet dodavatelů uložených v plánovači nějak omezený?

Ne není.