Sledujte nás

hotel Sen

Dopřejte si svatbu jako z pohádky.

O NÁS

 

Romantická krajina Ladova kraje je ideálním místem pro velké okamžiky. Zámecká atmosféra, nádherné prostory, výborná kuchyně a ochotný personál, který vám bude s úsměvem neustále po ruce. A to vše kousek od Prahy snadno dostupné z dálnice D1. Hotel Sen je jako stvořený pro pohádkové svatby.

Své ANO si můžete říct uprostřed našeho krásného svatebního palouku v zámecké zahradě pod širým nebem.

 

Svatební hostinu pro Vás připravíme v prostorném sále s křišťálovými lustry, který vás okouzlí svým zámeckým stylem. Maximální kapacitu sálu v banketovém uspořádání zajistíme pro 110 hostů. Pro menší svatby jsou ideální prostory Francouzského sálu, který má vlastní balustrádu a původní zámecký nábytek v barokním stylu.

 

NABÍDKA SLUŽEB

 

Svatební obřad + hostina s kapacitou 110 osob

 

V ceně je zahrnutý pronájem prostor svatebního palouku na obřad, bílá ozdobná slavobrána, bílé dřevěné židle, koberec, stůl pro oddávajícího, svatební bistro stolky, polštářek na snubní prstýnky, svatební pero se stojánkem i suchá varianta obřadu v sále.

 

Pro hostinu je připravený pronájem sálů v 1. patře hotelu s kapacitou 110 osob do jedné hodiny ráno. Dále balíček zahrnuje přípravu svatební tabule, tisk svatebního menu, základní výzdobu, stoly na candy bar a dary, taneční parket 5x6m a svatební rituály.

 

Balíček také zahrnuje novomanželské apartmá na 2 noci zdarma se snídaní, láhev sektu pro nevěstu, zvýhodněné ubytování pro svatební hosty, bezplatné parkování pro hosty a koordinaci svatebního dne.

 

Svatební obřad + hostina s kapacitou 24 osob

 

V ceně je zahrnutý pronájem prostor svatebního palouku na obřad, bílá ozdobná slavobrána, bílé dřevěné židle, koberec, stůl pro oddávajícího, svatební bistro stolky, polštářek na snubní prstýnky, svatební pero se stojánkem i suchá varianta obřadu v sále.

 

Pro hostinu je připravený pronájem Francouzského sálu s kapacitou 24 osob do jedné hodiny ráno. Dále balíček zahrnuje přípravu svatební tabule, tisk svatebního menu, základní výzdobu, stoly na candy bar a dary a svatební rituály.

Balíček také zahrnuje novomanželské apartmá na 2 noci zdarma se snídaní, láhev sektu pro nevěstu, zvýhodněné ubytování pro svatební hosty, bezplatné parkování pro hosty a koordinaci svatebního dne.

 

Rozlučka se svobodou

Připravte nevěstě nebo ženichovi nezapomenutelnou rozlučku v krásném prostředí plnou dobrého jídla a nekonečného wellness.

 

Catering

Připravili jsme několik svatebních menu tak, abychom uspokojili i ty nejnáročnější klienty. Zároveň si u nás pochutnají děti, vegetariáni i vegani a lidé s různými dietami. Naši cukráři připravují také výborné dorty, svatební koláčky, a nejrůznější dezerty. Milý personál se o vás pak královsky postará, abyste si mohli užít výjimečné chvíle se svými blízkými.

 

 

hotel Sen

Malostranská 344
Senohraby
Středočeský kraj, okres Praha-východ

Galerie

Kontaktovat dodavatele

Poptejte si nabídku od tohoto dodavatele

Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:
Opište prosím kód z obrázku:

Často kladené otázky

Je nutná registrace do Svatebního plánovače?

Registrace nutná není. Náš plánovač můžete vyzkoušet i bez registrace. Vámi vyplněné údaje budou uloženy pouze ve vašem prohlížeči a budou smazána po 14 dnech. Proto vám doporučujeme Registraci, která je zcela ZDARMA a k ničemu vás nezavazuje. Navíc vaše data budete mít k dispozici při každém přihlášení.

Proč využít svatební plánovač?

S naším svatebním plánovačem naplánujete svou svatbu bez starostí. Plánovač je přehledný a můžete si ho upravit dle svých potřeb. Využít můžete Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace.

Kolik stojí svatební plánovač?

U nás nejsou žádné poplatky ani opakované platby pro snoubence. Náš svatební plánovač je Vám k dispozici zcela ZDARMA.

Je u vás možnost Svatby na klíč?

Tuto službu nenabízíme. ALE jsme schopni vám zaručit s naším Katalogem dodavatelů, široký výběr služeb z různých svatebních oborů. Takže i vy s našimi dodavateli zvládnete svou svatbu na klíč svépomocí. Popřípadě můžete v našem katalogu dodavatelů využít služeb svatební agentury, které tuto službu mají přímo v nabídce.

Je k vyzkoušení Svatebního plánovače nutná registrace?

Ne. K vyzkoušení Svatebního plánovače není registrace nutná. Svatební plánovač můžete vyzkoušet po dobu 14 dní.

Kde najdu pomoc v případě nejasností se Svatebním plánovačem?

K dotazům ohledně rady či pomoci nás kontaktujte na emailu .zc.uraburam@ofni

Co všechno najdu ve svatebním plánovači?

Položky Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace, které přizpůsobíte svému výběru dodavatelů a svým potřebám.

Je počet dodavatelů uložených v plánovači nějak omezený?

Ne není.