Sledujte nás

DJ CIZA

"Moje srdce bije pro hudbu."


Jsem DJ se 17-letou praxí a hudbě se věnuji již od dětství. Hrál jsem na mnoha různých akcích, včetně diskoték, klubů, narozenin, svateb firemních večírků, dětských dnů a karnevalu. V poslední době se věnuji převážně soukromým akcím, kde mohu být přímo v kontaktu s lidmi a tím pomoci klientům vykouzlit úsměv na tváři. Díky své zkušenosti a profesionálnímu přístupu dokážu přizpůsobit hudbu a program přesně dle vašich potřeb a požadavků. 

Zajistím svatební hudbu šitou na míru pro Váš velký den. Hraji hudbu v širokém spektru stylů od 80.let až po současnou moderní hudbu a dokonce i dechovku. Mým oblíbeným stylem jsou především hity z 80. a 90. let, které by měly být součástí každé významné události. Díky mému obrovskému přehledu o této hudbě dokáži vytvořit nezapomenutelnou atmosféru.

Můžete si být jisti, že Váš svatební taneční parket bude vždy plný a Vaši hosté budou mít nezapomenutelný zážitek. Připravím i ozvučení vašeho obřadu, aby vaše "ANO" nikdo nepřeslechl a i ti usazení v zadní části vás slyšeli.


 

DAVID ČÍŽEK

DJ CIZA

Václavice 27, Benešov
Václavice
Středočeský kraj, okres Benešov
Pracujeme po celé ČR

Galerie

Kontaktovat dodavatele

Poptejte si nabídku od tohoto dodavatele

Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:
Opište prosím kód z obrázku:

Často kladené otázky

Je nutná registrace do Svatebního plánovače?

Registrace nutná není. Náš plánovač můžete vyzkoušet i bez registrace. Vámi vyplněné údaje budou uloženy pouze ve vašem prohlížeči a budou smazána po 14 dnech. Proto vám doporučujeme Registraci, která je zcela ZDARMA a k ničemu vás nezavazuje. Navíc vaše data budete mít k dispozici při každém přihlášení.

Proč využít svatební plánovač?

S naším svatebním plánovačem naplánujete svou svatbu bez starostí. Plánovač je přehledný a můžete si ho upravit dle svých potřeb. Využít můžete Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace.

Kolik stojí svatební plánovač?

U nás nejsou žádné poplatky ani opakované platby pro snoubence. Náš svatební plánovač je Vám k dispozici zcela ZDARMA.

Je u vás možnost Svatby na klíč?

Tuto službu nenabízíme. ALE jsme schopni vám zaručit s naším Katalogem dodavatelů, široký výběr služeb z různých svatebních oborů. Takže i vy s našimi dodavateli zvládnete svou svatbu na klíč svépomocí. Popřípadě můžete v našem katalogu dodavatelů využít služeb svatební agentury, které tuto službu mají přímo v nabídce.

Je k vyzkoušení Svatebního plánovače nutná registrace?

Ne. K vyzkoušení Svatebního plánovače není registrace nutná. Svatební plánovač můžete vyzkoušet po dobu 14 dní.

Kde najdu pomoc v případě nejasností se Svatebním plánovačem?

K dotazům ohledně rady či pomoci nás kontaktujte na emailu .zc.uraburam@ofni

Co všechno najdu ve svatebním plánovači?

Položky Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace, které přizpůsobíte svému výběru dodavatelů a svým potřebám.

Je počet dodavatelů uložených v plánovači nějak omezený?

Ne není.