Sledujte nás

ANDĚLÍN

O děti pečujeme s láskou a radostí, jak by se líbilo nám, být na jejich místě.

Andělín

 

Děti na svatbě? Za nás určitě :)

Plánujete svatbu a stojíte před rozhodnutím, jak sdělit Vašim kamarádkám, že chcete svatbu bez dětí? Nebo naopak děti máte a víte, že ne každý má možnost si zajistit spolehlivé hlídání a mohlo by se stát, že Vaši přátelé na svatbu nepřijedou vůbec?

Nabízíme Vám péči o děti na svatbě. Službu, kterou ocení nejen děti, pro které připravíme zázemí dětského koutku podle jejich věku a předpokládaných zájmů, ale také jejich rodiče, kteří si užijí svatební den s Vámi a bez starostí.

Péče o děti bude postavena na míru přesně tak, jak si budete přát. 

Základem je připravené prostředí, které bude odpovídat počtu a věku očekávaných dětí. Na děti se budou těšit slečny, pečovatelky, které se jim budou věnovat tak, jak budou děti potřebovat. Avšak nikdo nikoho do ničeho nenutí. Důležité je mít dětem co nabídnout a dát jim možnost volby.

Automatickou součástí naší péče je vždy výtvarná dílna s téměř neomezenými možnostmi pro tvůrčí nadšence.

Vítanou alternativou třeba právě pro nevěstu, která je již sama maminkou, je možnost individuální péče o dítě. Jedna z pečovatelek může mít ve své péči pouze dítě / děti snoubenců, a to v průběhu celého dne, nebo až po ukončení skupinových aktivit. Ulevíte tak prarodičům od břímě, že se večer o děti budou patrně muset postarat oni.

Naším cílem není, učinit z Vaší svatební oslavy dětský den s klauny a dětskou diskotékou, pokud si to snad sami nebudete přát. Vzhled dětského koutku barevně přizpůsobíme vizuálu Vaší svatby, aby byl již na první pohled její součástí.

Respektujeme Vaši svatbu jako slavnostní událost a jsme rádi, že tento důležitý den můžeme sdílet s Vámi!

ANDĚLÍN

Musílkova 167/13
Praha
Hlavní město Praha, okres Praha-město
Pracujeme po celé ČR

Galerie

Kontaktovat dodavatele

Poptejte si nabídku od tohoto dodavatele

Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:
Opište prosím kód z obrázku:

Často kladené otázky

Je nutná registrace do Svatebního plánovače?

Registrace nutná není. Náš plánovač můžete vyzkoušet i bez registrace. Vámi vyplněné údaje budou uloženy pouze ve vašem prohlížeči a budou smazána po 14 dnech. Proto vám doporučujeme Registraci, která je zcela ZDARMA a k ničemu vás nezavazuje. Navíc vaše data budete mít k dispozici při každém přihlášení.

Proč využít svatební plánovač?

S naším svatebním plánovačem naplánujete svou svatbu bez starostí. Plánovač je přehledný a můžete si ho upravit dle svých potřeb. Využít můžete Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace.

Kolik stojí svatební plánovač?

U nás nejsou žádné poplatky ani opakované platby pro snoubence. Náš svatební plánovač je Vám k dispozici zcela ZDARMA.

Je u vás možnost Svatby na klíč?

Tuto službu nenabízíme. ALE jsme schopni vám zaručit s naším Katalogem dodavatelů, široký výběr služeb z různých svatebních oborů. Takže i vy s našimi dodavateli zvládnete svou svatbu na klíč svépomocí. Popřípadě můžete v našem katalogu dodavatelů využít služeb svatební agentury, které tuto službu mají přímo v nabídce.

Je k vyzkoušení Svatebního plánovače nutná registrace?

Ne. K vyzkoušení Svatebního plánovače není registrace nutná. Svatební plánovač můžete vyzkoušet po dobu 14 dní.

Kde najdu pomoc v případě nejasností se Svatebním plánovačem?

K dotazům ohledně rady či pomoci nás kontaktujte na emailu .zc.uraburam@ofni

Co všechno najdu ve svatebním plánovači?

Položky Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace, které přizpůsobíte svému výběru dodavatelů a svým potřebám.

Je počet dodavatelů uložených v plánovači nějak omezený?

Ne není.