Sledujte nás

ALICE VYSUŠILOVÁ FOTOGRAFKA

Žiji, abych fotila. Fotím, abych žila

Jsem Alice, svatební a rodinná fotografka. Pocházím z Benešova u Prahy a za svou prací jezdím do všech koutů naší krásné republiky. Má optimistická povaha a vášeň k focení se reflektuje nejen v mém portfoliu, ale i u pozitivních recenzí mých klientů, kteří z každého focení odchází plní energie a dobré nálady.

 

Odjakživa jsem ve svém srdci chovala lásku k focení. V minulosti se myšlenka být fotografkou zdála jen jako velký sen, který byl v mých očích v daleké budoucnosti. Nejhezčím dárkem ode mě pro mě bylo pořízení si svého prvního fotoaparátu, který mi otevřel cestu k naplňujícímu koníčku, ze kterého se postupem času stala vášnivá práce.

 

 

Řeknete ANO sobě a rovněž i mým svatebním fotografiím. Zaměřuji se na upřímné emoce, kterými je celý svatební den naplněný. Skrze své fotografie si již navždy budete moci připomínat momenty opravdové lásky, štěstí a radosti, které jste prožívali. Dovolíte mi s vámi sdílet váš den?

 

 

Pokud jste rozhodnuti, že si mě chcete objednat jako vaši fotografku, prvním krokem je mě kontaktovat. Proto přikládám odkaz na své webové stránky.

ALICE VYSUŠILOVÁ FOTOGRAFKA

Vlašimská 1784
Benešov
Středočeský kraj, okres Benešov
Pracujeme po celé ČR

Galerie

Kontaktovat dodavatele

Poptejte si nabídku od tohoto dodavatele

Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Dotaz:
Opište prosím kód z obrázku:

Často kladené otázky

Je nutná registrace do Svatebního plánovače?

Registrace nutná není. Náš plánovač můžete vyzkoušet i bez registrace. Vámi vyplněné údaje budou uloženy pouze ve vašem prohlížeči a budou smazána po 14 dnech. Proto vám doporučujeme Registraci, která je zcela ZDARMA a k ničemu vás nezavazuje. Navíc vaše data budete mít k dispozici při každém přihlášení.

Proč využít svatební plánovač?

S naším svatebním plánovačem naplánujete svou svatbu bez starostí. Plánovač je přehledný a můžete si ho upravit dle svých potřeb. Využít můžete Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace.

Kolik stojí svatební plánovač?

U nás nejsou žádné poplatky ani opakované platby pro snoubence. Náš svatební plánovač je Vám k dispozici zcela ZDARMA.

Je u vás možnost Svatby na klíč?

Tuto službu nenabízíme. ALE jsme schopni vám zaručit s naším Katalogem dodavatelů, široký výběr služeb z různých svatebních oborů. Takže i vy s našimi dodavateli zvládnete svou svatbu na klíč svépomocí. Popřípadě můžete v našem katalogu dodavatelů využít služeb svatební agentury, které tuto službu mají přímo v nabídce.

Je k vyzkoušení Svatebního plánovače nutná registrace?

Ne. K vyzkoušení Svatebního plánovače není registrace nutná. Svatební plánovač můžete vyzkoušet po dobu 14 dní.

Kde najdu pomoc v případě nejasností se Svatebním plánovačem?

K dotazům ohledně rady či pomoci nás kontaktujte na emailu .zc.uraburam@ofni

Co všechno najdu ve svatebním plánovači?

Položky Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace, které přizpůsobíte svému výběru dodavatelů a svým potřebám.

Je počet dodavatelů uložených v plánovači nějak omezený?

Ne není.