Sledujte nás

Usnadněte si výběr svatebních hostů

Pozvat či nepozvat? To je oč tu běží. Ač nás život nestaví často do role Hamleta, přece jen se objeví chvíle, kdy nás tahle otázka dokáže potrápit hodně. Vždyť víte, chtěli bychom pohostit všechny, ale pro tento moment musíme sundat růžové brýle a sestavit si body, které nám pomohou při sestavování konečného seznamu. Na co čekat, pojďme se do toho pustit.

Kdo se ptá, ten se dozví......někdy i to co nechce :)

Proto se pojďme ptát i my, co můžeme udělat při sestavování seznamu svatebních hostů. Nezapomeňte se ptát a také si odpovědět :)

 • Je to rodina? 
 • Jste přátelé a jak blízcí? 
 • Kolik let se znáte? 
 • Byl jste v těchto letech v omezeném či častém kontaktu? 
 • Setkáváte se pravidelně? 
 • Jsou partnery vašich družiček nebo svědků? 
 • Máte je rádi? 
 • Podporovali váš vztah? 
 • Byli jste nebo budete host na jejich svatbě?
  Zde nezapomeňte, že svatba není žádná hra „na vrácenou“ a lidé by to měli pochopit. 
 • Jsou zasnoubeni nebo sezdáni s nějakým členem vaší rodiny? 
 • Líbí se vašemu snoubenci či snoubence? 
 • Pomáhají vám při plánování vaší svatby? 
 • Jsou to kolegové, se kterými trávíte čas i mimo práci? 
 • Jsou zábavní? 
 • Záleží vám víc na vašich nebo jejich pocitech pokud je nepozvete na svatbu? 

I přesto si stále nevíte rady? Tak co zkusit toto.

Znáte A,B,C,D metodu?

Jelikož jde o ožehavé téma můžeme si to zjednodušit. Proto vám může pomoci i tvoření pozvánkových seznamů, kde si lidi začleníte do tří kategorií. Ty vám usnadní manažování zvání. Nezapomínejte na to, že lidem ve stejné kategorii byste měli pozvánky doručit ve stejném termínu. Časové odstupy by si totiž mohly vzít osobně.

Kategorie A

Do této kategorie zahrnujeme lidi, kteří jsou vám oběma nejblíž. Takže Vaše rodina, svědkové, družičky, opravdu blízcí přátelé.

Kategorie B

Sem zařadíme lidi, které máme rádi, ale nejsou nám úplně blízcí. Takže přátelé, které známe chvíli, přátelé s kterými jste po letech obnovily kontakty a lidé, ze stran vašich rodičů, kteří by dle jejich názoru neměli na svatbě chybět, ale vám nepřijdou tak důležití. Zde je pak dobré mít na paměti i vaše finanční možnosti a kapacitu svatebního místa.

Kategorie C

Zde nám zbývají lidé, kteří pro vás nejsou úplně blízcí, a kteří vám nic přínosného nepřinesly.

Kategorie D

Sem zařadíme ty, které opravdu, ale opravdu nemáme rádi takže bývalé přátele nebo nenáviděného člena rodiny, např. opilého strýčka z matčiny strany či tetičku, která zkritizuje každičký okamžik vašeho velkého dne.


A teď už snad budete schopni si poradit. Pokud ovšem i tak stále váháte, tak zde bych doporučila radu: "Vždy myslete na sebe. Je to váš velký den."

Často kladené otázky

Je nutná registrace do Svatebního plánovače?

Registrace nutná není. Náš plánovač můžete vyzkoušet i bez registrace. Vámi vyplněné údaje budou uloženy pouze ve vašem prohlížeči a budou smazána po 14 dnech. Proto vám doporučujeme Registraci, která je zcela ZDARMA a k ničemu vás nezavazuje. Navíc vaše data budete mít k dispozici při každém přihlášení.

Proč využít svatební plánovač?

S naším svatebním plánovačem naplánujete svou svatbu bez starostí. Plánovač je přehledný a můžete si ho upravit dle svých potřeb. Využít můžete Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace.

Kolik stojí svatební plánovač?

U nás nejsou žádné poplatky ani opakované platby pro snoubence. Náš svatební plánovač je Vám k dispozici zcela ZDARMA.

Je u vás možnost Svatby na klíč?

Tuto službu nenabízíme. ALE jsme schopni vám zaručit s naším Katalogem dodavatelů, široký výběr služeb z různých svatebních oborů. Takže i vy s našimi dodavateli zvládnete svou svatbu na klíč svépomocí. Popřípadě můžete v našem katalogu dodavatelů využít služeb svatební agentury, které tuto službu mají přímo v nabídce.

Je k vyzkoušení Svatebního plánovače nutná registrace?

Ne. K vyzkoušení Svatebního plánovače není registrace nutná. Svatební plánovač můžete vyzkoušet po dobu 14 dní.

Kde najdu pomoc v případě nejasností se Svatebním plánovačem?

K dotazům ohledně rady či pomoci nás kontaktujte na emailu .zc.uraburam@ofni

Co všechno najdu ve svatebním plánovači?

Položky Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace, které přizpůsobíte svému výběru dodavatelů a svým potřebám.

Je počet dodavatelů uložených v plánovači nějak omezený?

Ne není.