Sledujte nás

Nápady k relaxaci před svatbou

Poslední dobou si všímám, že nevěsty často vynechávají nebo zapomínají na docela podstatnou část příprav před velkým dnem D. Mít chvilku jen pro sebe. A to je velká chyba! Zvládla jste zařídit všechno důležité okolo svatby, takže já říkám stop. Zastavte se a zkuste na chvíli „vypnout“. Hned vám řeknu proč. Nalaďte se na relaxační vlnu. Přináším vám pár nápadů na oddychový čas. Prostě nechte hýčkat své tělo i mysl.

S kámoškami nebo sama

Vyzkoušejte společný víkendový pobyt, který můžete spojit s nákupy či návštěvou dobré restaurace. Pokud máte chuť na dobrodružství za hranicemi, neváhejte si pořídit letenku do jedné z evropských metropolí, kde se vám otevřou další horizonty zábavy. A pokud vás ani jedno neláká navrhuji večer doma s oblíbeným drinkem, knihou nebo filmem a chvíli zpříjemní i maska na obličej.

Wellness

Dnes už tradiční forma odpočinku nebude nikdy špatnou volbou. K wellnessu si můžete „naordinovat“ další parádní procedury, které přispějí k dokonalé regeneraci těla i mysli. Máte-li v blízkosti lázně, neváhejte je navštívit.

Pobyt v horách

Nemusíte utíkat za hranice, abyste si užili dokonalou přírodu. Naše hory nabízejí skutečně spoustu míst, která jsou nezapomenutelná. Možná až tak, že se tam budete vracet znovu a znovu.

Masáž

Pokud jste stále ještě tento typ rozmazlování, nastal ten pravý čas. Nebojte se využít i komplexní balíčky. Vždyť si to zasloužíte.

Jóga

Stále více lidí se uchyluje ke cvičení jógy. Kromě toho, že má pozitivní účinky na váš organismus a vnitřní rovnováhu, učí vás jisté dávce trpělivosti a trénuje nejen mysl, ale také tělo. Po absolvování kurzů ji budete umět cvičit i z pohodlí domova.

Často kladené otázky

Je nutná registrace do Svatebního plánovače?

Registrace nutná není. Náš plánovač můžete vyzkoušet i bez registrace. Vámi vyplněné údaje budou uloženy pouze ve vašem prohlížeči a budou smazána po 14 dnech. Proto vám doporučujeme Registraci, která je zcela ZDARMA a k ničemu vás nezavazuje. Navíc vaše data budete mít k dispozici při každém přihlášení.

Proč využít svatební plánovač?

S naším svatebním plánovačem naplánujete svou svatbu bez starostí. Plánovač je přehledný a můžete si ho upravit dle svých potřeb. Využít můžete Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace.

Kolik stojí svatební plánovač?

U nás nejsou žádné poplatky ani opakované platby pro snoubence. Náš svatební plánovač je Vám k dispozici zcela ZDARMA.

Je u vás možnost Svatby na klíč?

Tuto službu nenabízíme. ALE jsme schopni vám zaručit s naším Katalogem dodavatelů, široký výběr služeb z různých svatebních oborů. Takže i vy s našimi dodavateli zvládnete svou svatbu na klíč svépomocí. Popřípadě můžete v našem katalogu dodavatelů využít služeb svatební agentury, které tuto službu mají přímo v nabídce.

Je k vyzkoušení Svatebního plánovače nutná registrace?

Ne. K vyzkoušení Svatebního plánovače není registrace nutná. Svatební plánovač můžete vyzkoušet po dobu 14 dní.

Kde najdu pomoc v případě nejasností se Svatebním plánovačem?

K dotazům ohledně rady či pomoci nás kontaktujte na emailu .zc.uraburam@ofni

Co všechno najdu ve svatebním plánovači?

Položky Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace, které přizpůsobíte svému výběru dodavatelů a svým potřebám.

Je počet dodavatelů uložených v plánovači nějak omezený?

Ne není.