Sledujte nás

Kdy sundat snubní prsten, aby se nepoškodil

Váš svatební den je za Vámi a v upomínku na něj máte fotografie a samozřejmě snubní prsten. Nejdůležitější prsten v životě, který odmítáte sundat. Je Vaší součástí a vy ji nosíte 24 hodin 7 dní v týdnu. Ale pozor, některé činnosti mohou prsten poškodit a dokonce i úplně zničit. Je to neuvěřitelné, ale opravdu bychom ho neměli mít při těchto činnostech.

1. Jóga, pilates a fitness centrum

Pokud se chystáte na jógu, pilates nebo máte namířeno přímo do posilovny, tak prsten raději nechte doma. Ani nevíte jak, a prsten se může deformovat. V případě prstenů s vystouplým diamantem může dojít k jeho „odlomení“ a ztrátě. Stačí silnější bouchnutí nebo zvedání činky a prsten je někdy nenávratně poškozen.

2. Pozor na tělové mléko

Pokud používáte tělové mléko, tak i to může způsobit nemalé problémy, pokud jde o prsten. Doporučujeme před aplikací tělového mléka nebo krému prsten sundat. V opačném případě se může stát, že se tělové mléko začne na prstenu usazovat a osazené kameny budou matné a bez života.

3. Úklid jen v rukavičkách nebo bez prstenu

Neriskujte, že omylem narazíte prstenem do skříňky nebo si jej poškrábete hadříkem nebo používanými nástroji (zejména na zahradě). Mytí oken, luxování podlahy, utírání prachu, organizování skříní, malování stěn a mnoho dalších činností může přispět ke zničení prstenu. Raději ho před úklidem odložte někam do bezpečí, abyste potom nelitovali, pokud si ho zničíte.

4. Prsten odložte i na noc

Odborníci varují také před spánkem s prsteny na ruce. Může dojít k otoku prstů. Dále se mohou uvolnit kamínky, kdy oprava není levnou záležitostí.

5. Voda a prsten nejdou dohromady

Velké NE patří vodě. Rozhodně si nikdy prsten neberte do moře, na koupaliště, nemyjte s ním nádobí a ani mytí rukou s použitím mýdla není pro prsten bezpečné. Například u prstenů z bílého zlata se může stát, že v důsledku chemikálií rychleji zežloutnou. Také je zde jisté riziko ztráty prstenu. Prsty se ve studené vodě „stahují,“ takže nebude složité prsten ztratit. Složitější bude jej znovu najít.

Často kladené otázky

Je nutná registrace do Svatebního plánovače?

Registrace nutná není. Náš plánovač můžete vyzkoušet i bez registrace. Vámi vyplněné údaje budou uloženy pouze ve vašem prohlížeči a budou smazána po 14 dnech. Proto vám doporučujeme Registraci, která je zcela ZDARMA a k ničemu vás nezavazuje. Navíc vaše data budete mít k dispozici při každém přihlášení.

Proč využít svatební plánovač?

S naším svatebním plánovačem naplánujete svou svatbu bez starostí. Plánovač je přehledný a můžete si ho upravit dle svých potřeb. Využít můžete Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace.

Kolik stojí svatební plánovač?

U nás nejsou žádné poplatky ani opakované platby pro snoubence. Náš svatební plánovač je Vám k dispozici zcela ZDARMA.

Je u vás možnost Svatby na klíč?

Tuto službu nenabízíme. ALE jsme schopni vám zaručit s naším Katalogem dodavatelů, široký výběr služeb z různých svatebních oborů. Takže i vy s našimi dodavateli zvládnete svou svatbu na klíč svépomocí. Popřípadě můžete v našem katalogu dodavatelů využít služeb svatební agentury, které tuto službu mají přímo v nabídce.

Je k vyzkoušení Svatebního plánovače nutná registrace?

Ne. K vyzkoušení Svatebního plánovače není registrace nutná. Svatební plánovač můžete vyzkoušet po dobu 14 dní.

Kde najdu pomoc v případě nejasností se Svatebním plánovačem?

K dotazům ohledně rady či pomoci nás kontaktujte na emailu .zc.uraburam@ofni

Co všechno najdu ve svatebním plánovači?

Položky Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace, které přizpůsobíte svému výběru dodavatelů a svým potřebám.

Je počet dodavatelů uložených v plánovači nějak omezený?

Ne není.