Sledujte nás

Jak naplánovat svatbu?

Pokud jste si řekli své ANO a potřebujete pomoc se svatbou, jste tu správně!

MaruBaru je místo, kde si sami naplánujete svou vysněnou svatbu od prvních krůčků až po ty nejmenší detaily.

Na prvním místě vždy byli a budou pro nás snoubenci. Cílem MaruBaru je nabídnout Vám katalog kvalitních dodavatelů pro svatbu a poskytneme Vám i důležité poradenství a svatební podporu, pokud si nebudete vědět s něčím rady. 

MaruBaru vám poskytne nejen zázemí silného spojence, ale i praktického pomocníka při hledání těch správných subjektů pro plánování všech svatebních příprav.

Objevte náš svatební plánovač

Svatební plánovač bude váš neocenitelný pomocník pro plánování svatby. Krok za krokem vás provede všemi důležitými přípravami. Seznam úkolů vám připomene, na co nesmíte zapomenout. Odškrtněte si splněné úkoly nebo využijte možnost upravit si seznam dle vašich potřeb. 

Nezapomeňte také na svatební rozpočet nebo na svatební hosty. I tyto položky vyřešíte ke své spokojenosti se svatebním plánovačem MaruBaru.
Často kladené otázky

Je nutná registrace do Svatebního plánovače?

Registrace nutná není. Náš plánovač můžete vyzkoušet i bez registrace. Vámi vyplněné údaje budou uloženy pouze ve vašem prohlížeči a budou smazána po 14 dnech. Proto vám doporučujeme Registraci, která je zcela ZDARMA a k ničemu vás nezavazuje. Navíc vaše data budete mít k dispozici při každém přihlášení.

Proč využít svatební plánovač?

S naším svatebním plánovačem naplánujete svou svatbu bez starostí. Plánovač je přehledný a můžete si ho upravit dle svých potřeb. Využít můžete Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace.

Kolik stojí svatební plánovač?

U nás nejsou žádné poplatky ani opakované platby pro snoubence. Náš svatební plánovač je Vám k dispozici zcela ZDARMA.

Je u vás možnost Svatby na klíč?

Tuto službu nenabízíme. ALE jsme schopni vám zaručit s naším Katalogem dodavatelů, široký výběr služeb z různých svatebních oborů. Takže i vy s našimi dodavateli zvládnete svou svatbu na klíč svépomocí. Popřípadě můžete v našem katalogu dodavatelů využít služeb svatební agentury, které tuto službu mají přímo v nabídce.

Je k vyzkoušení Svatebního plánovače nutná registrace?

Ne. K vyzkoušení Svatebního plánovače není registrace nutná. Svatební plánovač můžete vyzkoušet po dobu 14 dní.

Kde najdu pomoc v případě nejasností se Svatebním plánovačem?

K dotazům ohledně rady či pomoci nás kontaktujte na emailu .zc.uraburam@ofni

Co všechno najdu ve svatebním plánovači?

Položky Seznam úkolů, Svatební rozpočet, Seznam hostů, Moji dodavatelé, Svatební web a Moje inspirace, které přizpůsobíte svému výběru dodavatelů a svým potřebám.

Je počet dodavatelů uložených v plánovači nějak omezený?

Ne není.